| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jani, tkaových učitelů je spousta!!! Můj syn má těžkou formu ADHD a přístup školy je...podivný... Prostě je předem vyloučen ze všech akcí, kde by jeho porucha mohla způsobit problém. Takže druháci jedzí na plavání místo TV, můj synek je doma, jeli do divadla, synek sed doma, pojednou do školy v přírodě, syna nevezmou, prý kvůli lékům, které bere....
A místo aby jeho učitelka pochválila pokroky, které syn za tento školní rok udělal, tak mi s tragickou tváří oznamuje, co se nedaří... Syn je hodně "akční" až agresivní, poslední dobou ve škole neubližuje, nepere se, ale už "jen" vydáva nějaké zvuky...Podle mě jsou pokroky obrovské, ale když už nehází židličkou a lavicí, tak HRŮZA dělá zvuky.... Přitom učitelka ví, že se synem intenzivě pracuji a dojíždím všude možně, aby se jeho problém dal snáze zvládat - bere léky jak od dr, tak od homeopata, docházím na psychoterapii, dojíždím do Centra výchovné péče a agresivita syna se výrazně zmírňuje, jenže on si dovolí udělat bůůů.... Ach jo!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.