| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nám rd postavila firma a nikde jsme nic netrávili,tím méně náš drahocenný čas na stavbě.Na to jsme si platili přeci tu firmu,o které ty také píšeš.
I stavební povolení jsme si nechali za 10 táců vyřídit a vše bylo pro nás bez starosti a nervů.V pohodě.Dotyčný co nám ho vyřizoval se znal s úřednicemi na úřadě,to bylo jen maruško sem,Věruško tam,takže to šlo po másle,on věděl co po něm chtějí a co má přesně kde vyřídit.

taky jsme měli stavební dozor,ale byla jsem to já s chlápkem od firmy,která k nám přišla zaměřovat okna,abychom zjistili,že otvor na franc.okno na terasu je poněkud nestandardně nízký-ano byla to chyba stavební firmy,kterou ovšem promtně na naše upozornění ihned opravili.

Celá stavba našeho přízemního rd i s vnitřním pajšlem nám trvala přesně rok-po roce jsme se mohli nastěhovat.

Budeš ochotna a spokojená takto trávit dovolené - jezdit furt na jedno místo,mít 2 domácnosti?
Není jak kamkoli dnes přijet s kufrem pěkně na kolečkách,naplno si pobyt užít,bez úklidu,vaření a zrovna tak lehce objekt opustit.A nijak dráž než stavba něčeho vlastního tě to nevyjde,to mi věř.

takže za mě je to celkem hloupost přidávat si práci,starosti,posléze řešit i zloděje,jezdit na stejné místo...~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.