| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beremi, možná měly veverky nějaký zdravotní problém:),netřesk je léčivka:))..ani vám nebudu říkat co dělá manžel s našimi veverkami co skáčou po zahradě a žerou všechny lískáče na které on chodí k sousedům..hm..inu myslivec..
Molly s tím kakáním jo..tak Adam kakal vtahu snad nevím už přesně,ale snad 2měsíce..on prostě měl nasráno ale fakt v každé plínce,musela jsem ho chodit i vnoci omývat místo otírání..měl prdýlku zcela zdevastovanou úplně do krve..ale prostě jinak mu nic nebylo,ve stolici se nic nenašlo..pak to najednou prostě ze dne na den přešlo,ale do té doby to fakt byla permanentní srajda, pořád jsem ho omývala heřmánkem a vyzkoušela všechny prdýlkové masti,nic nepomáhalo až Menalind růžový,Molly třeba to budeš potřebovat...kdybych neměla látkovky tak prosereme majlant:)))....
Jinak Molly, to je kus ženské tedy ta Zoe..veliká, krásná:)
My jsme jinak zdraví všichni ostatní, byli jsme zas u zubařky s Matějem a jak se tam dřív těšil a vyhledával to,tak ted 2x to byl horor ale fakt horor, musela jsem ho mít násilím na klíně,držet nohy i ruce/podle mě ho to ale vůbec nemohlo bolet,jen prostě se mu nelíbí to foukání do pusy atd/,i hlavu, doktorka byla poškrábaná na rukách chudera má nervy ze železa,je hodná..ale já se musela držet abych mu nenasekala na zadek,fakt..jakmile ho ošetřila,okamžitě ztichl a řekl ať mu ukáže toho Jůheláka co tam má a jestli mu dá nějakou hračku z kufříku..holomek jeden vyčůranej..řekla jsem,že může být rád,že má obrázek a nic víc nedostane!!když tak řval!!
No v pondělí byl manžel na PET CT a zítra budou výsledky,tak jsem zas teda hodně napjatí, jestli se to vylepšilo,doufejme,že ano,všechno by tomu nasvědčovalo,játra se stále zlepšují dle doktorky na omak a krevní testy taky..jen to ucho ho stále bolí,už i dvoje antibiotika dostal a má za uchem zvětšenou uzlinu..jinak je fakt v pohodě,vitální,všechno dělá v zahradě,vzal si ji pod patronát a vše sází/no a já budu okopávat,že:):(/.
Jen nemůže nic těžkého tahat..neb má kýlu břišní z toho odběru jater..no ale dr mu povolila už ted i operaci té kýly,tak se to zlepšilo,dřív na ni jít nemohl,že by to ta játra asi tu anestezii nevydržela.
Tak držtě pěsti prosím..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.