| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evuš, ty jsi fakt tornádo, to je výčet plodin jak Na samotě u lesa...majzlík,dláto,kladivo...
My máme zaseto od podzimu cibulku a petržel-už je to venku a ve skleníku salát už jíme dávno..jo Evuš, tip pro tebe:),včera manžel instaloval do skleníku závlahu samospádem,zdá se,že to bude fungovat a ještě jeden zlepšovák,uprostřed skleníku jak je chodníček,tak ho vyhloubil do země, vydláždil a kolem zpevnil ztraceným bedněním/ty jako zkušená zednice a stavařka jistě budeš znát:)))/,takže ted je chodník cca nevím cm pod povrchem a tudíž se nemusíš nahýbat k těm plodinám..nevím zda mě chápeš,kdyžtak vyfotím:))
No bylinky jsem zasadila cca před lety taky z vlastních sazenic a některé se ujaly a ted je musím spíš odrývat a likvidovat,ale něco mi taky nejde..např. tymián a rozmarým,mi vždy vymrzne,musím zkusit znovu a levandule taky..ale ted to pořád studuju, co kde roste v přírodě, v zahradě..a budu sbírat co se dá..je plno nenápadných léčivek,které rostou jako plevel..třeba sedmikráska,kopřiva,kokoška..budu dnes asi sbírat a sušit..zasadili jsme rakytník,tak uvidím,zda nám půjde..asi budu letos i dělat bylinné octy a oleje a nějaké kosmetické přípravky možná,uvidím,taky bych to mohla mrazit,to mě nějak nenapadlo,je to škoda,když je toho plno v zahradě..jestli se mi ale bude chtít:)))
No ale třeba cuketa a dýně nám tu nevím proč nerostou..jen takový chcípáčky a mamka toho má vždy plnou zahradu,ale na druhé straně,ano pak zas nevím co s tím,včera jsem vytáhal ze sklepa jednu fakt obří hokaido co nám někdo na podzim dal,jenže co s takovým obrem??,bych nakrmila celou obec s tím..takže jsem část upekla a mám ji v lednici a dělám z ní pyré a to používám pak..včera do takového jako slaného koláče se slaninou a sýrem..pak jsem dala část do tukožroutké polívky zelné a dnes bude krémová smetaková hoakidová no a možná rizotto s dýní a taky tu mám recept na takové nějaké sladké věci,tak uvidím,jestli to bude jedlé..nevím co z toho udělat no..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.