| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,
Rasal máme se celkem dobře,v práci je sice trošku mazec,že si za celou směnu nestihnu ani odskočit nebo se napít,ale jelikož mě práce fakt baví,tak mi toto tempo vyhovuje a opět půjdu do práce i o víkendu :)
Patriček nám začal chodit na hasičák,chce být jako jeho starší brácha~s~
včera měli ve školce plazi,tak jsem koukala co všechno si Páta pamatuje,Tobíšek byli včera se školkou na výletě v jiné školce a měli tam pejsky (canisterapie),Tobíšek říkal,že se mu to líbilo
Eriček jede v sobotu s porybným na úklid břehů na Rozkoši,tak se těší a ještě si vydělá nějakou tu korunu..
manžel byl ted pořád v práci,viděli jsme se 30 minut denně,ale ode dneška až do neděle má volno~z~
za chvíli jdu pro Pátu do školky,manžel jel pro Tobíška a odpolko fotbal na hřišti,letní stadion máme přes silnici,takže pohoda~R^
domů přijdeme kolem půl šesté,večeře,koupání,chvíli dělám s Pátou nějaké úkoly,děti si pohrajou a v sedm hodin padla:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.