| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
opravujeme na vlastní náklady. S firmou jsme se dohodli jenom na tom, že nebudeme platit fakturu za vnitřní dveře a jejich namontování. Kdoví, kde to tři roky měli uskladněné a kdyby to bylo zkroucené, ať si to řeší na svoje náklady. Jinak jsme z nich nevytřískali nic. Jen jsem úplně ztratila důvěru v právníky ~n~. Ten náš z nás vytáhl 40 tisíc a nedokázal nic. jen nám řekl, že jsme smolaři a že to máme dát k soudu. Už jsme se s ním rozloučili.

Miki, to je dobře, že to pomohlo. ani jsem nevěděla, kdy jste to měli absolvovat.
Kluci jsou teda rychlíci, aspoň se s nimi nemusíš tahat. Teď jen pořídit vodítko, aby se ti nerozutekli do všech stran ~t~. Kuba chodí asi tak tři týdny,a le je to váhavé a když si není jistý, šup na kolena a už mete. Na pozemku jsme v sobotu grilovali na ohništi, tak to bylo hlídání ~8~. Ale byla to moje chyba, zapomněla jsem si vzít s sebou kšíry do kočárku, takže ho nešlo kam upevnit. Když jsem ho dala do kočáru, okamžitě stál a držel se boudičky a já měla strach, že spadne.

Hodně mě trápí Toník. Je to boj. Vytáčí mě tak, že jsem pak vzteklá a samozřejmě ten vztek to ještě zhoršuje. Zamotaný kruh. Potřebovala bych si od něho odpočinout, abych to viděla i z jeho strany.~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.