| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tchýňsky strašného je už jen to, že dá na svoji dceru bez toho aby to řešila se snachou. Nelíbí se mi ten přístup. Bu´D to mlčím a přejdu mlčky celou situaci (dceři řeknu, ať se stará o to, co píše o ní, že není jisté, zda je to ona, a celkově, že mi podobné řeči nezajímají, protože internet snese mnohé).
Anebo, řeknu dceři OK? - Ty jsi to našla, tak y jdi za ní, a Ty jí řekni, že se Ti nelíbí jak mluví o Tvé matce (píše)
Ona by to bez dceřino donášení nevěděla..
často se tu probírá, zda říct kamarádce o nevěře.. apod..
Aleny dcera měla mlčet a neříkat nic, ona si to měla se švagrovou tedy vyřídit a ne zraňovat matku tím, co kde o ní psala - tohle je zbytečné gesto, jak ze sebe udělat hvězdu největší a druhého potopit..
Kdo z nás ví, co se tam děje?
Víme jen to, že dcera donáší na snachu (byť je to pravda sebevětší) a Alena tohle donášení řeší, jako problém snachy
Pokud bych měla takto řešit vše, co kdy kdo o mne řekl a napsal a to, co kdo kdy řekl a napsal přímo mně -- nedělala bych polovinu života nic jiného...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.