| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já bych se s ním nerozcházela, žádné konce, žádné dlouhé rozhovory, žádné vysvětlování, on to stejně nepobírá nebo z toho dělá drama, aby tě ranil, nech to vyšumět, uzavři to v sobě, ale klidně se s ním dál ještě sejdi, ale když budeš chtít ty a pro svoji potěchu, podle svého scénáře, ne jeho...

a uvidíš jak se ti život bude vyvíjet, když se ty rozhodneš, tak to ustojíš, vždyť to co jste spolu prožili zůstává v tobě, to nikam nezmizí, nikdo ti to nesebere, schovej si to jako etapu, kus života, ale není to na budoucnost, já s ním nejsem deset let a bylo to velmi krátké pár měsíců a je fakt, že jeho pohled na život mi některé věci osvětlil a kolikrát si na jeho slova vzpomenu, on totiž to viděl jinak, jak to měl všechno posunuté, z jiného úhlu a není špatné to vědět a někdy se na to tak dívat, určitě i mě to obohatilo, ale samozřejmě to bylo ve své podstatě příšerné a nedalo se to dlouhodobě snést

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.