| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Držím v ruce rozsudek ve věci pachatele znásilnění. Rozhodoval senát složený ze soudkyně, jedné přísedící a druhý přísedící byl muž. Znásilněna byla žena.

A pachatel dostal mimořádné snížení trestu - šli mu pod sazbu, měl tam 5 - 12 let, dostal dvouletou podmínku. Cituji polehčující okolnosti dle soudu: nechtěl po oběti felaci, nemasturboval před ní, nechtěl na ní vykonat pohlavní styk (jednalo se o jinou formu soulože), neejakuloval před obětí...

Kurňa, co je na tom za polehčující okolnosti? Vysvětlíte mi to tu někdo?

To je pořád dokola. Roky osvěty mezi soudci a stejně si vyslechnu takový rozsudek. Před pár lety jsem zase slyšela, že u poškozené se nemohla rozvinout postraumatická stresová porucha, protože znásilnění trvalo jen sedm minut, a tak to nemohlo způsobit trauma...

Odvolací soud tedy toto rozhodnutí, co mám před sebou, shodil ze stolu, ale já nechápu, jak takové odůvodnění může vůbec někoho příčetného napadnout? Když jsem výsledek soudu říkala klientce, omlouvala jsem se jí, že mne hanba fackuje, za takový výrok...Pak mají ženy mít motivaci nahlašovat znásilnění.

Jsem zase jednou hluboce demotivovaná

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.