| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
Ivo, to je teda síla. Taky bych to nepochopila. já jsem byla taky letos za blbce u všech zápisů - do školy i do školky. Všude je to přes internet. Ve škole byl rezervační systém na internetu a jelikož jsem to nevěděla, přišli jsme tam a na každých dveřích seznam po 15 minutách a my jsme se nikam nemohli nacpat. Nakonec nás zástupkyně dala na druhý den večer. Toník to špatně nesl a já si připadala jako negramot.
V naší školce jsme byli na dni otevřených dveří, ale žádné tiskopisy k vyzvednutí nikde nebyly. Tak jsem to nějak neřešila a myslela si, že to bude jako v Třemošné, kde jsem dostala všechny papíry v den zápisu a do 14 dnů odevzdat všechno vyplněné. Bohužel Plzeň má od letoška jiný systém. Rodiče si všechno stáhnou ze stránek školky, vyplní si to a na zápis přinesou všechno vyplněné. Tak jsem to neměla, ale paní ředitelka problém vyřešila jednoduše - dala mi papíry vytištěné a do druhého dne jsem to měla přinést vyplněné. Tak to jsem stihla.
Za každé razítko stovku. Pak jsem dostala potvrzení o přijetí, evidenční list a šup znovu k doktorovi. Ale to nespěchalo. U doktorky v čekárně samé maminky s papírama v ruce ~a~ Ale doktorka byla solidní a další peníze už nevzala.

S Toníkem jsem byla v PPP kvůli odkladu a má ho potvrzený, takže zůstává ve školce. Po několika týdnech přemýšlení jsem nechala oba kluky ve školce v Plzni, i když to dojíždění bude "vopruz". Problém nastane, když bude někdo z nich nemocný... Do Třemošné jsem volala a odhlašovala je a paní učitelka mě ujistila, že Honzu příští rok určitě zase vezme.

Stavba běží a jsou dny, kdy si připadám jako přepravní a zásobovací služba. Doma mi pak stojí všechno a přibývá jenom nepořádek.

Taky dělám s Honzou kolečko po doktorech. Má ploché nohy, takže jsem byla na ortopedii a rentgenu. Špatně slyší, tak jdeme příští týden na ORL. Pak ještě pravidelná celorodinná návštěva u zubařky.
Taky jsme chtěli jít s Toníkem do kojeneckého ústavu na návštěvu, ale manžel se dozvěděl, že má jet příští týden do Azerbajdžánu. Ani nevím, kde to pořádně je ~f~.
KOnec románu ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.