| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak pro změnu zase já, ta rekonstrukce mě asi za chvilku zabije ~t~~8~
Mám takový dotaz. Dali byste si na podlahu do interieru (koupelna, wc, chodba a část pokoje) dlažbu, která není úplně taková ta klasicky hladká, ale je jakoby "strukturovaná", v podstatě asi určená spíše na místa, kde se funguje v botech? Jak je to příjemné či nepříjemné při chození na boso, jak se to uklízí?
Máme teď několik metrů této dlažby "zadara" a řešíme, zda jí použít a nebo radši přeci jen koupit klasickou hladkou, co se doma dává asi běžněji. Honíme doslova každou korunu, tak je to fakt dilema ~d~ barevně a vzorem se nám líbí, ale ta "hrubost" je fakt otázkou.
Díky za tipy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.