| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A seš si jistá, že všechny děti jsou lemplové? Já třeba jsem ráda za školu, kam chodí moje děti. Ale - učitelka mladšího syna je poněkud přetížená z domova, nezvládá své hyperaktivní vlastní dítě, další je prvňačka, která má různé problémy. A syn matematiku miluje, ne že by byl talent, ale miluje ji a pak se to učí líp - s pochopením nové látky problémy nemá. A já z dom. úkolu, který dostali z nové látky, zjistila, že tomu nerozumí. Bylo mi to divný. A jak jim látku učitelka vysvětlila - to je přece jednoduchý, na tom nic není, udělejte si úkol a je to. No - jednoduchý to je, pro mne, pro ni, ale pro ty děti, protože to je nová látka, ne. Dnes ráno jsem byla kvůli tomu ve škole a jsem zvědavá, jaký budou následky. Tedy - látku jsem mu vysvětlila sama, nic složitýho, jen potřeboval pochopit princip a za 3 minuty bylo hotovo, ale ten princip měl mít ze školy a ne - je to přece tak jednoduchý. A zrovna tohle je od učitelky zmetek a postižená za to rozhodně nebude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.