| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme sousedy bydlící v hezkém moderním domě, na střeše mají konstrukci se staelitem a nějakou anténou a úplně na vrcholku mají kameru, která se otáčí do všech stran a snímá okolí. Předpokládám, že ji mají kvůli zabezpečení vlastního pozemku.
Popravdě ji tam mají už asi dlouho, až do včerejška jsem o ní ale nevěděla. Včera totiž soused zastavil venku manžela a jen tak zdvořilostně prohodil pár vět - mimo jiné, že má fakt dobře opravenou střechu, že je vidět poctivá práce, pak doslova řekl :"já jsem si to doma přiblížil na kameře a je to fakt kvalitní práce, všechny šrouby v řadě, klobouk dolů". tak jsem o tom doma přemýšlela a najedlou si připadám jako v reality show... když si může se svou kamerou zaostřit na šroubky na střeše, pak vidí krásně přímo k nám do oken (máme na tu stranu ložnici - tam je naštěstí neustále zatažená roleta, pak tam má pokoj dcera a jsou tam okna i do obýváku i kuchyně.) Mám z toho najedou nepříjemný pocit, že se tam dcera třeba převléká a podobně... nemáme v oknech záclony, tak nějak jsem si říkala, že je nepotřebujeme, že narozdíl od paneláku nám tu do oken můžou koukat tak akorát vrabci nebo zajíci z pole ~a~

Vadil by vám ten pocit, že vás můžou sousedi takto "šmírovat"?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.