| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mončo,
já jsem ze čtyř dětí. Byla jsem nejstarší, sestra je o dva roky mladší, pak byl brácha (o 6,5 let mladší) a nakonec ještě jeden brácha ( o 17 let mladší). Mezi klukama bylo ještě jedno mimi, ale umřelo ještě u mamky v bříšku. Měla potom zánět a byla na operaci a tam jí řekli, že s dětmi konec. Když pak asi ve 36 nedostala MS, myslela si, že je to už přechod a jaké bylo překvapení, že to byl náš benjamínek ~;)
Sestřiny děti mají mezi sebou rozdíly: kluk 12,5 let, holka 10 let, holka 7 let, holka necelé 2 a asi kluk za měsíc 0 let ~t~. Nejstarší synovec leze do puberty a jak ségra vtipně napsala, když malé dítě nemá rozum, dá se to překonat. Ale když si dítě myslí, že má rozumu za dva, je to na zabití. Právě on příchod dalšího sourozence skoro obrečel, že jich je jak cikánů, nejezdí nikam do zahraničí, nemají doma bazén ani trampolínu apod. Ale musím říct, že mu to ségra krásně vysvětlila a on se na sourozence těší. Jen si strašně přeje bráchu, ale na UTZ se ten pindík objevuje dost nejasně. Takže je klidně možné, že to bude další princezna do řady.

Tady konečně prší, už jsem na déšť čekala jako na smilování kvůli zahradě. Zato kluci si hrají doma a je tu jen řev a křik a dupot. Jsou totiž piráti a moc si spolu neumějí hrát. Kdyby mě aspoň ke svým sporům pořád nevolali.~7~

Včera jsem otrhala na pozemku jahody (opět asi 3 kg) a dnes jsem zpracovávala. Zmrzliny, dřeně, marmelády. Možná ještě upeču buchtu, nebo to jen tak klukům dám s cukrem. Musím to sdělat rychle, protože to chytá plíseň, i když bylo takové sucho. Letos je super úroda. Z toho mám radost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.