| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak účes mám, poprv v životě mikádo. Vždy jsem měla vlasy bu´d dlouhé, na lopatky a víc a nebo krátké jako Sharon Stone nebo kapku delší. No, prostě jsem šla do míkáda. je úžasně univerzální, jenže.....Mám od přírody vlnité téměř kudrnaté vlasy. nechala jsem si mikádo volně uschnout, aniž bych do něj hrabala...super vlnky, ale ale ale....krepaté, chemlonové (léta barvím na tmavo)...Ok, řekla jsem si a vrzla tam olejíček od kadeřnice a trošku vosku....dobrý, ale po hodince, opět chemlon, trčavý kudrny...šílený.....vysušený .....Existuje něco, co mi nezruinuje peněženku, co by ty vlny usměrnilo, možná jakoby zvlhčilo (na dýl, než hodinku:-) )nebo tomnu dodalo modrý efekt. Jen prosím ne gely s mokrým efektem, to mi vlasy slepí, splihnout v cosi a navíc mě po nich strašně svědí hlava...díky za rady, tipy a vaše zkušenosti :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.