| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale to je asi nastavením lidí. Jednou jsem při obědě neuhlídala skleničku s pitím a cizí dítě mi ji převrhlo do talíře s jídlem. Prostě chodilo okolo a šmátlo. Ani jsem nebyla rozhodnutá hned, jak to budu řešit, ale dostalo mě, když ta matka měla asi strach ze scény z mé strany, skočila, vzala dítě a pojď sem, chudinko a na mne se obořila, že si mám líp hlídat pití, když tam vidím malé dítě.
No to mě dorazilo - a číšník přišel a prej - mám to odnést? Tak jsem řekla - tak podívejte se, jídlo a pití neplatím a prý ho zaplatí mamina toho dítěte. To doufám chápete. Na pobyt v té restauraci jsem už neměla náladu a odešla jsem.
Při odchodu jsem slyšela nějaký invektivy ze strany té maminy, ale to už jsem neřešila, jen doufám, že jí naúčtovali to moje jídlo a pití, jestli ne a šlo to na podnik, jejich chyba.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.