| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ne, nebrala bych to

Od rodiny bych nešla - a nešel ani manžel, i když všechno kolem dětí zajišťuju já a máme potíže vyjít s penězma. Měl možnost jít dělat do Prahy, mít plat, který by nás zabezpečil, ale jezdit domů jen na víkendy, ale přišel by o nás a my o něho.

nakonec místo toho vzal práci naopak blíž než býval za míň peněz, ubylo tak drahý dojíždění, ve výsledku máme téměř stejně, ale hlavně jsme rodina, a to je pro nás důležitější než dovolená na Kanárech.

a musím říct že i pubertální kluci jsou rádi, když je tatínek doma, téměř denně se ptají, kdy přijede domů, jestli stihnout si aspon popovídat o něčem, jestli malýmu dá pusu na dobrou noc, já jsme ráda, že si mám s kým popovídat a s kým žít starosti dospělých, s dětma sice mluvím téměř o všem, ale tak nějak jinak a jsou věci, který se po telefonu řeší blbě

možná by se dalo uvažovat o půlroce, ale mezi tím bys třeba přišla nenávratně o práci, kterou máš teĎ a pak by to bylo horší než současná situace
ale s tříletým děckem bych nezkoušela ni toho půl roku, já jsme měla problém se 6 týdnama s dětma 11, 9 a 5, nakonec jsme byal ráda, že jsem se vyhnula i tomu :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.