| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mno do školky chodí... leč nemám nárok na plný provoz, neb jsem matka na mateřské... můžu jim strkat daňovku, potvrzení, cokoliv, že pracuju, nezájem... mě tehle státní systém ubíjí... a nejen ten, ale to je jiná debata... předběhnu - o stěhování přemýšlíme, momoentálně děláme "podnikatelský plán"...

zpět k původnímu - ne, mě se TOMUTO státu taky nechce platit daně, což ale nic nemění na faktu, že když tu bydlím, tak je tu platím (aby opět někdo neslovíčkařil a nerejpal)

nemám náladu se tady rejpat ve slovíčkách... ano, moje děti chodí do školky, pobírám rodičovskou almužnu, dřu jako mezek a platím daně... jsem otrávená vedením státu a byrokracií okolo každého prdnutí, vše je zdaněno, spousta věci několikrát... ale ano, zaplať, páč používáš státní chodník... ošlapávám ho... njn...

nic, dnes nemám náladu..

jo a mmch - nemám pocit, že někde je tráva výrazně zelenější, všude je spousty PRO, ale taky i spousti PROTI..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.