| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dari, nabídka je to skvělá, groatuluju, problém je ten, že takhle snové nabídky přicházejí většinou v nepravou chvǐli. ~d~ Ten pocit, že by tě chtěli na takhle placenou práci, musí být úžasný, užívej si ho.
Ale podle mě to není práce pro mámu malého dítěte. Jasně, mohla by sis dovolit chůvu, která by s tebou a s dítětem mohla i cestovat, jak tu někdo píše. Ale proč? Aby na tebe čekali někde v hotelu, až se vrátíš z jednání, úplně vyšťavená, schopná dát děťátku tak maximálně pusu na dobrou noc? Předpokládám, že takhle placená práce je tak náročná, že člověka úplně pohltí a vezme mu všechnu energii. Aspoň si to tak představuju, že takovou práci musí člověk dělat naplno. A pět let je hrozně dlohá doba, v životě dítěte určitě.
Jednou jsem vzala skvěle placenou (tedy na moje poměry) a úžasně zajímavou práci na tŕi měsíce, vedle toho jsem si nechala i svoji původní práci. Děti byly už školní. Vzpomínám si, jak mi volaly do práce, že mají samé jedničky. Řekla jsem, že to večer oslavíme. Přišla jsem ale tak pozdě, že už spaly. Vzala jsem si prášek na spaní, ráno v šest už jsem zas jela do práce, jen jsem jim spícím dala pusu. Děti odjely s prarodiči k moři. Pak jsem je vyzvedla na letišti a hned odvezla k druhé babičce. Pak jely na tábor. Atd. Zkrátka celé ty tři měsíce jsem je skoro neviděla. A nejen skoro nevidéla, ale, nevím jak to napsat, ani jsem s nimi nežila, žila jsem jen tou prací. V práci byli se mnou velmi spokojení a nabídli mi, že tam můžu zůstat. Nevzala jsem to, nešlo to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.