| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

aachjee a stará marie, díky moc :-) mě se zdejší kritika až tak moc nedotýká, protože vím, že pramení ze strachu pisatelek. taky jsem v té situaci byla a taky jsem se bála, že mě partner podvede, např. v těhotenství a v době po něm. takže je i trochu chápu.

také jsem pro zachovávání rodiny dokud to jde. ale pak to jednou může dojít na hranici, kde už to ani dětem neprospívá. sama jsem z úplné rodiny, kde ale bylo pár vážnějších krizí. nakonec jsem ráda, že spolu naši zůstali, ale párkrát to bylo na hraně, bylo u nás hodně hádek, napětí, nepříjemna. kdyby se v té době rozešli a oba si našli někoho jiného a byli by spokojení, tak si myslím, že by to můj život nijak hrubě nezdecimovalo a nenarušilo. takže zachovat rodinu ano, ale pokud je to už hodně nefunkční, kdy jsou hádky, napětí a další hrůzy běsy, tak ty děti trpí taky a možná by se jim ulevilo, kdyby to skončilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.