| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no ja znam i jiny pripad, kdyz touzis po te romantice....muj nynejsi manzel byl muj nejlepsi kamarad...a tech noci bez sexu a polibku jsme spolu taky zazili dost. Byl mily, vyrtvaly, vedela jsem ze me miluje a asi jsem se pomalu zamilovavala taky....no a jednou prisel takovy ten hezky vecer, u nej doma, zase jsme dobre pokecali a popili a najednou dorazila chemie /az me to vydesilo, do te doby nikdy zadna, taky to byl roky jen kamarad/ a ja porusila to co jsem si predsevzala. S kamaradem NIKDY. Pocitala jsem s tim, ze se rano probudim, oklepu, zabouchhnu dvere a dalsich par let pred nim radsi polezu kanalama. /jak uz jsem to kdysi zazila/..a ono to dopadlo uplne jinak, dodnes to nechapu, rano mi bylo uzasne, zadny kanal a po neolika dnech jsem zjistila, ze jsem zamilovana az po usi~d~ Happyend se konal. Jsme manzele a zrovna mezi nama usnulo nase osmilete dite~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.