| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale jo, zkoušela, já dělám věci spíš intuitivně, protože spoustu těch výchovných knížek jsou kraviny a každý dítě je jiný. Taky to co dělám já na každýho nebude fungovat, když byla dcera cca roční, tak mě občas začala tahat za vlasy, tak jsem jí normálně zatahala taky, no zjistila, že to bolí a pak to už nedělala. Ted mě občas kopne při přebalování, má z toho legraci a říká "nekopej" dvakrát řeknu at toho nechá a pak ji plesku přes nohu, ona se u toho směje, ale taky to pocítí, takže toho nechá. To dítě musí vědět že to bolí, to mu nevysvětlíš. U pětiletého nevím, ale minimálně bych ji čapla za ruku a chtěla vědět co to má znamenat, proč to dělá, neexistuje univerzální rada pro každé dítě. Kdybych věděla že ji matka mlátí, tak bych to řešila taky jinak. U mě má fyzický trest hranici u skutečné bolesti, když dítě řve bolestí a je bezmocné, to bych nechtěla nikdy ani zkusit, dítě se nesmí ponižovat, ale musí mít určitý respekt k dospělým lidem a to i k té maceše.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.