| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No já jak nemám ten orientační smysl, tak nevím, kde hledat. Takže když požádám o pomoc, že nevím, kde jsem zaparkovala, tak dotyčný muž se ptá na různé otázky - parkujete na ulici nebo parkovišti, je to u obch. centra nebo u samotného obchodu, u jakého, čeho jste si všimla okolo apod.
Moje úplně nejhorší zkušenost, když jsem nemohla najít auto, bylo v jednom hypercentru, kde bylo okolo několik parkovišť a já sama večer tam zastavila a šla si koupit něco k jídlu. Jenže uvnitř jsem se zamotala a nevěděla jsem, na kterém parkovišti stojím protože mi přišla všechna stejná.
cizí muž mi pomohl, i když byl překvapen, že nevím nic, protože já si nepamatuji ani vlastní SPZ a navíc jsem mu v roztržitosti řekla, že máme na nosiči rakev - jenže jsem zapomněla, že tam není nic, protože ji manžel sundal.
Nakonec vytipoval 3 možná parkoviště když mě zásoboval otázkami typu - a jak daleko od vstupu asi byly ty potraviny, viděla jsem to či ono apod.
Ale už jsem se ztratila xkrát i v cizím městě, kde jsem si z auta na chvíli odskočila a pak ho nenašla.
Jsem prostě roztržitá a i když se kolikrát snažím si cosi zapamatovat apod., tak se občas zadaří, no.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.