| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda tak to je drsné. O takovém způsobu pořádání maturitního plesu jsem zatím neslyšela (ale už 2O let jsem neslyšela o žádném :-)) Jsem z malého města, takže jak už tady lidi psali, ples pořádala oficiálně škola. My jsme si teda sháněli kapelu a zajišťovali všechny organizační věci včetně peněz - měli jsme tehdy sponzora na pronájem sálu i zaplacení kapely, z plesu jsme měli dost vysoký čistý výdělek (tombola, prodej občerstvení), když jsem pak zjistila, že pražáci si na "ples v Lucerně" spoří už od prváku, říkala jsem si "zlatý venkov" :-) Syn zakladatelky by za stávající situace, kdy třída netáhne za jeden provaz, rozhodně neměl smlouvu podepisovat, resp. nejdřív musí mít smlouvu všichni mezi sebou. Ale přijde mi to teda pěkně drsné, když si představím, jak 25 rodičů zkoumá smlouvu (i když nejspíš většina studentů už je plnoletá, na rozdíl od nás kdysi) a má k ní připomínky ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.