| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, mám problém a už si nevím rady. Potřebovala bych poradit. Syn začal chodit do školky už od 2,5 roku, vždy jen na dva dny v týdnu na dopoledne. Už od narození je to tepmeramentní dítě. Od září nás zařadili do velké třídy, kde je 28 dětí, které jsou smíšené (malé i velké). Od té doby začal děti zlobit (kopat do hraček, bourat jim hrady, jen tak z ničeho nic ho strčit a to poslední co mi dělá starost je to, že je vždy při nějakém problému škrábne do obličeje). Už to vlastně řešíme celý měsíc, vždy mi doma slíbí, že už to příští den neudělá a ouha, zase někoho strčil nebo škrábnul. Nemá rád velký kolektiv, příjde mi, že znervózní a pak vyvádí takové blbosti. Už si opravdu nevím rady jak na něho. Boím se toho, aby mi pak učitelky neřekly, že ho ve školce nechtějí. Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.