| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já jsem měla také tyto potíže celý život. Na početí první dcera jsem čekala 6 let, ale protože jsem byla mladá, tak jsem nějak netlačila a pilu. Po 5 letech jsme se s přítelem domluvili, že se vezmeme, protože asi vlastní dítě mít nebudeme, tak budeme žádat o adopci a na to musíme být manželé... 3 měsíce po svatbě jsem otěhotněla a rok po svatbě porodila.
Po 2 letech, kdy jsme další dítě neřešili jsme se rozhodli, že by byl čas na druhé dítě, ale další 3 roky se nedařilo. Můj gynekolog mi řekl: "Jedno dítě máte, tak to zkoušejte, ono to vyjde". Zkoušeli jsme dál :-), ale pořád nic.... Takže 7 let po první dceři jsem to začala výrazně řešit, šla na odborné vyšetření a MUDr. v Brně mi řekl, že NIKDY nemohu přirozeně otěhotnět - že nemám dostatek hormonů.... Když jsem mu řekla, že mám dceru, tak se moc divil - prý to byla přírodní anomálie... Nakonec po daším roce a půl jsem počala dceru díky IVF a mám holky 9 let od sebe, což rozhodně není ideální... Takže já bych to být tebou řešila zavčas....
A džím palce ~R^, aby to bylo všechno u tebe OK!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.