| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně by třeba takovej manžel vůbec nevadil,

pokud by to byly silácké řeči, že to neumí, nedává,

nakonec - v sobotu naposledy jsem vysvětlovala mužům v naší domácnosti, že vyndat prádlo z pračky umí při kousku tréninku i náš pes a ne, nejsem maminka a žena proto, že jsem získala gen péče o prádlo při svém narození.

Ani to není má výhoda, ani prokletí, že umím vyžehlit košili a umýt dočista záchod.

Sice remcají, že moje nároky jsou prapodivné a vidím se svými dioptriemi to, co oni nevidí, -ale utřela jsem je formulací "vaše budoucí ženy mi budou vděčné".

A další "buďte trochu soudní, dům obýváme 4, uklízí tatínek povrchově, pořádně já... bordel děláme 4 + pes"...

Já je asi regulérně žensky manipuluji či vydírám. Ale ono to funguje :-D

Jinak to trochu dře, ale zavírám oči,

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.