| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, nepíšeš jaké mají zájmy děti.
mám kluka 12 a 4, holku skoro 8.

Já bych koupila nějakou knížku, náš hodně už od 6ti četl.. v těch osmi devíti dostal první díl nicolase flamela a zamiloval se do něj, pak jsou super hraničářův učeň a můžeš dokupovat postupně, nebo třeba deník malého poseroutky (to já ale nekupuju, protože to stojí skoro 300 a přečtený to má za půl dne).
Potom je super hra - zrovna jsem před pár dny koupila od mindoku - mají různé - já koupila IQ - za 250, nebo klidně i jinou třeba antivirus.. atd... když zadáš mindok vyjede ti spousta, jsou to logické hry pro jednoho hráče, ale můžou hrát pak i dva a střídat se

geomag je super, já už kupuju třetím rokem - máme svítící ve tmě - máme i ten kids ty delší tyčky - protože jsem to začala kupovat když synovi byly necelé 2, ale ty delší mají taky cosi do sebe, on z nich staví garáže pro auta z lega - vzala bych jedině originál na netu se dá koupit za slušnou cenu, protože jsme měli původně dva neoriginály a ty 3D stavby z toho stály za prd, ten originál švýcarský geomag drží super.. i složité tvary.

Dcerku moji v tomhle věku by potěšil kostým princezny, víly, hůlka, čelenka, petschopáčci, tehdy dostala nemocné štěnátko moc si ho přála a nějaká knížka pro princezny, holčičky... lak na nehty, ji i oblečení, je parádivka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.