| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no to já vím, já se ve zdravotnictví pohybuju, takže problematiku docela znám, ale ne konkrétně tento obor.

Akorát nevím proč je jich tak málo - zda proto že pojišťovny dalším nedají smlouvu vícero nebo proto, že prostě nejsou - tedy není s kým by ji uzavřely.
U nás ve městě jsou dva, a je těžké se dostat, čeká se dlouho, leda až někoho jiného vyřadí, což u dětí a obecně tohoto typu problému je fakt dost problém, já třeba čekala s dítětem skoro půl roku.
Ale toto bude dáno limity pojišťoven, zas tak dlouhou ordinační dobu nemají, tak si myslím že je to jako u jiných oborů, má limit kolik může vzít, víc dělat (aspoň na pojišťovnu) nesmí.

Třeba u zubařů je to poměrně známá věc, že "vymírají" je jich hodně důchodového věku, a není moc kdo by je nahradil, alespoń teda to tak je u nás, Praha je možná na tom všem jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.