| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Mně třeba vadí to co tobě, navíc další názory, navíc jeho škůdcovství ekonomické (v minulosti) a obdobná bezcharakternost, jako u Klause, navíc ta vulgarita nejen slovní, ale chování obecně (shazování novinářů, opilost u klenotů)."

Zeman nikdy nebyl ZDALEKA takový ekonomický škůdce jako Klaus, který pod záminkou nutné privatizace přivedl zemi ekonomicky zu grund a z jeho "zlatých devadesátých" se budeme ještě hodně dlooooho vzpamatovávat.
Navíc nebyl to Zeman, který dal svým tunelářským kamarádům jako vrchol všeho ještě navrh amnestii. Vulgarita mi vadí a vadí mi i opilost při významných příležitostech, ale mnohem víc mi vadil pokrytecký tunelděda v roli "mého" prezidenta, i když sprostě nemluvil. Tento názor na Klause jsem pojala už někdy v roce 92, kdy v rámci volební kampaně navštívil naše gymnázium. Neuvěřitelně arogantní bezcitný a hloupý člověk.

"A zřejmě to, co tobě připadá "ostatní si to myslí, ale jen on to řekne", tak si asi ty věci nemyslím, a doufám, že většina politiků také ne. Rozumím tomu, že pokud je to pro tebe trefa do černého, a přitom je to provokativní názor, je to hodno obdivu. Ale já už se za posledních asi 20 let nepamatuju, že by něco takového z mého pohledu řekl, a přitom jsem si byla jistá, že to nedělá jenom na efekt."

Tak například nedávno Zeman pravil, že VŠ studentů je příliš mnoho a tím pádem klesá kvalita studia, protože se přizpůsobuje i slabším studentům. To je něco, o čem jsem bytostně přesvědčená, že je pravda a že to strašně naší zemi a vzdělanosti škodí, jenže žádný jiný politik se to ještě takto otevřeně a navíc studentům samotným neodvážil říct. A kdysi mě pobavil, když do jakéhosi západního tisku prohlásil, že Jasir Arafat je terorista a všichni to ví a myslí si to, jen se to bojí přiznat. To jsem se smála asi půl hodiny radostí, že to konečně někdo řekl takhle naplno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.