| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šla bych za tou ženskou na recepci a chtěla si zavolat taxi. Fakt tomu věř. Popíšu ti podobnou situaci, kterou jsem vyhodnotila velmi brzy a nenechala ji "rozjet". Už jsem na to úplně zapomněla, je to dávno, ale ta tvoje mi ji připomněla.

Taky jsem se dostala kvůli kámošce do blbé situace. Měla nápadníka, ten kamaráda, měli jsme se sejít na diskotéku, ale místo toho na místo srazu přijel taxi, že kámoš ještě není hotov, že ho pojedeme vyzvednout. No nechala jsem se přesvědčit. Pak nebyl hotov ani když jsme přijeli před dům. Tak že pro něj půjdeme nahoru. Vůbec jsem nechtěla, ale ten co nás přemlouval byl jakýsi rodinný přítel té kamarádky, tak tedy jsme šla. Ona do toho byla hrr, já vůbec. A nahoře v bytě bylo jasné to, co jsem tušila, že to je past. Kluk byl připraven tak akorát otevírat lahev alkoholu, nikam na diskotéku nehodlali pánové jít. Jak si představovali, že to dopadne je jasné... Zařvala jsem na kamarádku, že čekám dole, jestli okamžitě nejde se mnou a vypadla. Ona za chvíli přišla, naštvaná, že jsem jí zkazila rande. Ovšem ona je ten typ, co dopadá blbě, protože jí nedojde, jak se situace může vyvinout. Já jsem naopak opatrnická povaha. Nebudu v bytě se dvěma chlapama, co nedodrží domluvu (sraz na diskotéku) a snaží se mě zmanipulovat. ~o~

Mohlo to dopadnout úplně v pohodě, ale taky ne. A to já prostě nebudu riskovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.