| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"..většina ani nešetří na důchod.." Už mne ty kydy o šetření se na důchod štvou. Stát peníze lidí, co si uložili na důchod, vesele rozfrcá a pak řekne: "sorry, není, měli jste si šetřit". Pochopí už konečně pravičáci, že na vině je hlavně stát, který pozavíral fabriky, z jejichž dividend se důchody vyplácely? Z čeho ty lidi maí šetřit? A mimochodem, to není žádné spoléhání se na stát, stát lidem po celý produktivní život peníze na důchody BERE, jak to, že je rozfrcává? když si budu peníze na důchod ukládat u banky, taky se ve stáří spoléhám na banku? Ne, nespoléhám, je si beru to, co jsem tam celý život vkládala. Takže pokud celý život tytéž peníze ukládám u státu, tak se o mne stát ve stáří nestará, ale dává mi peníze na důchod, které jsem mu celý produktivní život strkala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.