| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No nevím, asi jsem z jiného kraje. Všechny moje holky prošly rukama výborných učitelek...každá měla jinou....

No a moje kolegyně a kolegové....na prvním stupni je nás 10.

Je tam chlap, coby učitel totální mizérie, právě si kvůli němu "užíváme" inspekci (po opakovaném pokusu rodičů řešit situaci s ním prostě poslali podnět na ČŠI). Kdybych to brala jak ty, tak podle něj by se dal odsoudit každý učitel a chlap obzvlášť jako totální debil, co nemá ve škole co dělat, protože si tam jen hodní vlastní ego a dělá všechno možné, jen ne vlastní práci.

No a nás zbylých 9 je vlastně nepodstatných. Každá má ve třídě o 20 - 30 žácích alespoň jedno dítě integrované, přičemž diagnózy v různých třídách: AS, LMR, ADHD, VD, nadání, sluchové postižení, těžší formy SPU. K tomu samozřejmě dalších 4 - 6 dětí, které prošly, nebo v případě prvňáků v nejbližší době projdou, diagnostikou v PPP. Jen u mě ve třídě paní z PPP vytipovala asi 3 děti...a to tam ti 4 nejnáročnější chyběli ~l~. A kromě těch integrovaných dětí a u těch SPU i v případě těch integrovaných, šlo vždy o vyšetření na podnět učitelky.

A víš co? Dítě je diagnostikované, má ve škole možnost chodit na nápravy, učitelka je ochotná a schopná pro dítě udělat první poslední...a rodiče dítě na nápravy neposílají a i do té poradny pro ten pitomej papír je jim zatěžko dojít...Takže podle svých zkušeností bych vlastně mohla začít tvrdit, že najít rozumného rodiče dítěte s SPU je zázrak....však jsem taky rodič, tak to přeci můžu posoudit, jak jsou ti ostatní rodiče hrozní, no ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.