| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete, znám to taky, z pozice učitelky, první stupeň víc než druhý, z pozice asistentky i z pozice rodiče, přesto jsem prostě měla smůlu na učitelky, který nebyly schopný poznat nic a co jim někdo naservíroval, to stejně neuměly zpracovat, to je asi fakt, se kterým se těžko něco změní

momentálně chci po škole péči o dítě, kterou potřebuje a škola mi vytrvale tvrdí, že to nejde a že to dělat nebude a já vím, že to jinde funguje, že to jde a že to prosadím, i kdybych tam měla čši poslat

na jiné škole v současné době přesvědčuju, že dítě má problém, který se vyřeší jedině způsobem, který jim radím, jinak to opravdu nejde, není to můj nápad ani výmysl, je to prostě fakt, ale škola ještě takový děcko nepotkala, tak napřed zkouší svoje metody - ta nepružnost tady je strašná, opravdu mám zatím smůlu na učitele svých dětí, a je to daný halvně tím, že mám děti absolutně nestandardní, a školy jsou zděšený tím, že jim ty moje děti nepasují do tabulek, ale než to připustí a jsou ochotní spolupracovat, tak je konec února a u nás ještě nefunguje ani IVP, který samozřejmě měli vypracovat v září,

dokud jsou děti aspoň trochu tabulkový, tak to není tak zlý, člověk si zanadává, jak se něco nedaří, ale pak to nějak jde, děcko se přizpůsobí, škola se trochu srovná, ale tady se nějaký přizpůsobení od děcka čekat nedá a tím pádem je vidět, jak moc to ta škola neumí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.