| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to sem snad budu muset kopírovat:

" NEMÁM NA MYSLI případy, že někdo pracuje míň času za tu cenu, že tu práci odfláknul a výstup je nekvalitní.

To jen na okraj, abychom se nezdržovali diskusemi o slepých uličkách typu "ale on chodí dřív proto, že té práci nevěnoval tolik času a ona pak není kvalitní" - takové případy na mysli nemám (protože zcela souhlasím s tím, že pokud není někdo schopen za ten krátký čas odvést kvalitní práci, tak si prostě nemůže dovolit věnovat se jí jen krátce), výslovně na to upozorňuji hned v úvodu, a pokud by se diskuse zvrhávala tímto směrem, tak vždycky zařvu STOP! abychom se zbytečně nevysilovali honem za falešnými zajíci."

Nezlob se, ale pokud mi na tohle někdo napíše "ale oni jsou tam tak krátce proto, že to flákají", tak mám chuť tlouct hlavou do zdi. ~a~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.