| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zaregistrovaná,
musím dát editorovi zapravdu v tom, že zdejší reakce - např. od Pelíška, ta v tom vyniká - jsou vůči Norsku skutečně hysterické a nepřesvědčivé. V tom jste s Citou na úplně stejné úrovni.
Nevím, proč vedete dokola už sedmou či kolikátou debatu, když ani jedna strana se ve své argumentaci, neřkuli v pohledu na věc, nehnula ani o píď.


Já jsem, v souvislosti s nýrskou kauzou, názor lehce změnila, a sice, že pokud bylo nějaké podezření, že jsou děti týrané, bylo namístě je z rodiny odebrat. Stejně jako se to stalo v Nýrsku.
V žádném z takových případů by se vyšetřující orgány neměly nejprve přeptávat ve školce, ve škole, u sousedů nebo co já vím kde a pak teprve jednat.

Další postup norských úřadů se mi nelíbí a rozumím tomu, že matka synů bojuje, ale vášnivé výkřiky ve vašich debatách na adresu Norska mě nepřimějí prohlašovat, že na jeho půdu nikdy v životě nevstoupím.

Ale jak píšu, to platí pro obě zdejší vyhraněné strany; vaše vzájemné obviňování je dětinské a nedůstojné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.