| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mam za sebou totez,co ty, rana z cista jasna, velke prozreni, velka laska, do toho manzelstvi a deti. Roky to byl tajny vztah, jak pisou ostatni, nenapadny, silny, vasnivy, neslo to skoncit. Moc jsem se trapila, nechtela jsem prijit o manzelstvi, ve kterem jsem byla spokojena, ale druhy vztah byl silny, neslo to zastavit. Po letech jsem to rekla a konecnym vysledkem je, ze jsem rozvedena. Co bych poradila? Je velmi tezke radit, kdyz clenek byl kraticky, nikomu do hlavy nevidime. Zalezi, v cem se citis, jestli byste si dokazaly predstavit spolecny zivot,jestli byste to chtely. Asi bych popatarla, jak to mate s orientaci, jestli je vam to vlastni nebo je to neco mimo, co se vam proste stalo a je to krasne, tak si to uzivate, naprosto to chapu. A urcite bych nasla nejakou dobrou psycholozku nebo terapeutku, at se na to podivate i jinak, proc se to stalo, co jste v sobe s tou zenou hledaly, co si kompenzujete. DOst mozna uz ti tve manzelstvi nebude stacit, ikdyz jsi v nem doposud byla spokojena. Zkus si stanovit priority,co v zivote chces, kam chces dojit, zda s muzem ci zenou, zda s touto ci svym muzem. Jsou to tezke veci, ale prave dobra psycholozka/psycholog by ti meli pomoct se v tom zorientovat. Nemusis se za to stydet, posune te to dal, taky to nekomu reknes ,to tajemstvi je taky silene. TEsim se na vase reakce :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.