| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja jsem rodila v zatci a nemam nejmensi duvod si stezovat, mela jsem komplikovany porod, sest dni pred porodem uz jsem byla v nemocnici na oxytocinu a monitoru, z toho tri dn jsem mela porodni bolesti. Porodni asistentky se vsechny chovali bajecne, ochotne mi nosily piti, pomahali mi do sprchy, povidali si se mnou, radily mi jak se uvolnit pri kontrakci. Pote co mi propichly plodovou vodu jsem zavolala pritele. I toto se mi nabidla asistentka ze udela za me. Ani pritel si nemuze stezovat na predporodni peci. Pri samotnem porodu u me bylo nekolik lekaru, dve asistentky a detsky lekar se sestrou. Je asi na miste dodat ze jsem byla prvorodicka a syna jsem tri tydny prenasela. Samotny porod probehl rychle, ihned pote odnesli syna na vedlejsi mistnost, aby ho lekar vysetril, zmeril a zvazil. Musim rict ze jsem na nej celou dobu videla a pritel byl u nej. Za par minut mi ho donesli a zcela nechali na me jestli si ho necham u sebe nebo ho dam k detske sestre dokud si neodpocinu. Celou dobu po porodu byl syn se mnou na sale (cca 4 hodiny), porodni asistentka tam zustala s nami a o synka se starala, o me samozrejme take. S naprostou samozrejmosti se se mnou bavila o prozitem porodu a jeho komplikacich, take mi vysvetlila jake leky a proc mi davali. Kdyz mi dokapala kapacka s oxytocinem tak me asistentka odvezla n sestinedeli, kde mi pomohla dojit do postele a za chvilku mi prinesla vsechny me veci. Po celou dobu nez jsme sli domu tak vzdy minimalne jednou za dve hodiny se na nas prisla podivat, zeptat se jak nam je, jestli neco potrebujeme nebo jestli treba nechceme napit. Noseni jidla do postele bylo pro ne take samozrejmosti.

Mela jsem tezky a komplikovany porod, take si rikam ze dalsi site uz nechci, ale musim rict ze personal ktery se o me dele nez tyden staral byl vynikajici, ani jednou jsem nemela pocit ze by me nechali napospas mym bolestem a obtizim. Rodila jsem ve statni nemocnici, ani jsem nemela zaplaceny nadstandart a pokud vim tak takto ohleduplne se chovali ke vsem budoucim maminkam a miminkum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.