| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v případě, že to nastalo, byla jsem ta, kdo udělal gro nebo vše ...protože jsem typ, co nerad obyde, co dělá, a mám ráda udělat věci včas atd. To neznamená, že neumím fungovat v týmu, ale buď ten tým musí někdo řídit, nebo busí být složen ze sebemotivujícíh se lidí, co se dohodnou a pak každý dělá co má a v návaznosti na činnost druhých - nás v práci nikdo moc neřídí, dlouho nám to fungovalo celkem obstojně , a teď to začíná dřít a rozhodně to není kvůli mne nebo kolegyni, tým rozkládají tim, co mají neustále zpoždění, všechno odsouvají, nabírají si další další aktvity a pak nestíhají nic ....tzn. rozhodně bych neřekla, že ten, kdo preferuje pracovat sám a na svém nemusí být použitelný v týmu. Já jsem spíš solitér a ráda bych pracovala na něčem od A do Z sama, ale v týmu nemám problém. Problémy dělají ti, co považují týmovou práci za způsob, jak omezit vlastní iniciativu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.