| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když to tu tak pročítám, tak jednak to na mě působí tak, že auroce opravdu těžko odpovídat, když dává kusé informace, ale na druhé straně mě zaráží takové to jednostranné vidění. Za prvé - manžel strádá a ona by se měla snažit vyhovět. To je pravda samozřejmě, ale to se lehko řekne, když si to někdo neumí představit. Ženská, která to dělá jen z povinnosti se klidně může cítit jako znásilněná a může to mít velký vliv na její psychiku. Takže bych opravdu jednoznačně neprohlašovala, že on je na tom hůř. Druhá věc je, že pokud někoho PŘESTANE bavit sex (zdůrazňuji, protože pokud by to tak bylo od začátku, neměla si ho brát a je to jednozn. její chyba), musí to ausgerechnet znamenat, že toho druhého nenávidí? To by mě třeba zajímalo, jestli i jiný kontakt - mazlení, pusa apod. je jí nepříjemný a jaký vztah k tomu manželovi je. Další věc je pochopitelně rodina a zachování rodiny pro děti (jejich věk apod.), jsou rodiny, kde sexují a milují se, ale může to být itálie. A můžou být rodiny, kde partneři už vyhořeli, přesto poskytují láskyplné zázemí pro děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.