| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, ano, ať prodává jen ty marmelády, ale proč má teda tu velkohubou omáčku okolo?

Proč má potřebu se stylizovat do něčeho jiného? Prostě pro mě to není důveryhodné, ale nejen kvůli oblečení na fotkách, těch věcí je prostě víc. Jak jsem psala, prostě se to pořád přídávalo na negativní stranu. Kdyby měla jen to nesmyslné oblečení na fotkách, ale napsala fajn úvod ke knize, kde by dokola neházela špínu na rodiče (ovšem, kteří jí zasponzorovali cukrárnu, poté, co nedodělala vš), kdyby se nepřirovnávala k Benettonu a majitelům řetězců ZARA, Bershka, apod., přitom ona naopak masově prodávat nechce (jak píše na webu) a další a další věci. A kdo ji nechápe tak nechápe vůbec nic a je její nepřítel. Ublížená negativní ženská, to je můj dojem.

A už dost o ní.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.