| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tante,

tys mě nevyprudila, já už jsem...

Jako já nemám problém se svými prvňáky, víceméně tuším, co s nimi zítra budu dělat, dozor navíc v jídelně taky rozdýchám, protože ty ve 12 jsou klídek a pohodička proti tomu, co jsem si užila včera ve 13, když jsem zaskakovala za kolegyni...Prostě moje práce OK...

I když tedy pan ředitel nařídil každou středu na 7:00 poradu. Čímž přicházím o možnost si ráno cokoliv nachystat a protože úterý mám zrovna hodně náročné, tak to středeční ráno jsem fakt potřebovala...no smůla....takže pořád nemůžu novému vedení nějak přijít na chuť. A už jen to, že ostatní z něj slintají blahem, bude asi něco v nepořádku se mnou ~d~.

Jo a chystají se do školního řádu zavést tu pakárnu se zapomínákama, jakou máme tady v místní škole....sankční řád, prý...a zase kolegyně i kolegové tleskají.

U jedné primánky třídní, prý v naději, že žáky nakopne k lepšímu výkonu, zhoršila známky včetně těch od ostatních vyučujících na čtvrtletí, na takovém tom papírku, co dává rodičům....čímž dítěti najednou vychází čtyřka z matiky...ale matikář říkal, že u něj má trojku, že je to čistě akce třídní....každopádně vztah k tomu předmětu se tímto u tohoto dítěte už loni vydeptaného matikářkou asi nezlepší, že...

U nejmladší jsem se vyvztekala do ruda, protože dostala napomenutí za zapomínání, přičemž třídní porušila snad vše, co na škole funguje a to už to tu i tak s těmi zapomínáky je neúnosné. Odmítla se se mnou o tom nějak víc bavit, ředitelka už je na mě kvůli tomu alergická, takže jít za ní je zbytečné, což mi potvrdila i předsedkyně SRPDŠ, která s ní kamarádí a původně tam chtěla jít, ale nakonec to vzdala. Takže dítěti chybí podpisy rodičů, navíc jen z třetiny naplňuje limity platné pro druhý stupeň, a má napomenutí...a to už skoro měsíc nic nezapomněla, takže byla za svou snahu po zásluze potrestána. No a ty kecy kolem toho, jak přeci není problém jednou týdně podepsat (což dělám, problém byl u podpisu mimo pravidelný režim a u čtení, které dítě praktikuje, ale zapomínáme zapisovat do notýsku...ve čtenářáku zapsáno má a má splněny podmínky na celé pololetí, i když jsme teprve v půlce).
K tomu jim už potřetí změnili učitele na 4 předměty, ač čtvrťáci, tak kromě učitelky na hudebku mají 7 učitelů z druhého stupně, kteří se navíc pořád mění....
Dítě začlo ulítávat v jednom předmětu...na učitelku jsem čekala hodinu, protože je třídní deváťáků a v době třídních schůzek měli rozlučku...a pak jsem ani neviděla písemku, jen mi řekla to, co už vím ze žákovské ~:(. No a takhle by to samozřejmě dopadlo u dalších předmětů, kdybych chtěla něco zjistit, dneska se vůbec nějak nepočítalo s tím, že by se rodič přišel na něco zeptat.
No a od pětky je mají spojovat, ze třech čtyřek budou dvě páté po třiceti dětech....a to možná i na jazyky, kdo by se zatěžoval zákonama....

No a jako vždy, ostatním rodičům to všechno přijde v pořádku, jsem jediná, komu něco vadí, takže ten problém jsem opět já.

No a to nejmenší...druhá primánka propadá z biologie, jenže jsme to zjistili 9. 4., kdy se najednou objevily tři nelichotivé známky...první tři za celé pololetí. Od té doby s tím něco děláme, ale výsledky snažení neznáme, protože opět nemáme známky v eŽK ani jinde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.