| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně jde o to, aby děti byly vzdělané.

Aby našly obor, který je bude bavit, on pracovní život je velmi dlouhý a aby jim někdo pomohl k tomu, aby se na ten obor připravily a vytěžily, co od odborníků vytěžit mohou.

Zároveň nechci, aby je někdo ponižoval, ubližoval jim, dehonestoval je, choval se k nim... "co já vám pitomcům mám vykládat?"

A na straně druhé, někdy je to namístě.. jim sdělit, že si vybrali školu, kde je nějaký předmět stěžejním a že musí zabrat. Což se právě dá vyjádřit třeba známkou a třeba vysvětlit pohovorem s učitelem, proč a jak.


Na středních školách jsou tak nějak polodospělí, či dospělí, nepředpokládám, že s nimi půjdu do prvního zaměstnání. Ani do druhého. Ani do vztahu.


Prostě lidi si různě sednou, nesednou, je dobré potkat i jiné lidi než chápající maminku a oštřetrujícího tatínka.


Ale třeba nedehonestujeme učitele jako rodiče. A také je nechvalořečíme. Prostě učitel, - on nemá důvod se mstít, pokud ho neštveš. Uč se... tečka. atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.