| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já mám tři věčně nemocné děti,
sanitku jsme zatím volali jen 2x (nejstaršímu je už 13)
poprvé to bylo ve věku 8 let nejstaršího, z postele jsem ho po klouzačce táhla modrého - těžká laryngitida.. sanita u nás byla za 5 minut, daly steroidy nebo co, kyslík, ale nakonec ho odvezli do nemocnice protože je těžký astmatik..

po druhé to bylo teprve nedávno, kdy syna před školou srazilo auto a on se povozil 2m na kapotě a další skoro tři metry se proletěl...
nakonec ho valili ještě rychlou do brna, přesto, že to vypadalo, že mu nic není.. bylo to z důvodů možných vnitřních zranění a rychlosti, jakou jelo to auto, co ho srazilo...


na pohotovosti jsme skončili už jsme skončili několikrát - 1x z prudkou alergickou reakcí na penicilin u dcerky (málem se udusila), prákrát s něčím na šití - hlava, brada a spol, 1x s dehydratací nejmladšího - ale to už byla pohotovost děcká v nemocnici, kam nás poslala naše děcká..
a párkrát s dušením - protože nejmladší je taky těžký astmatik.. taky jsme ale byly odesláni až pohotovostí pro dospělé na děckou..

no a naposledy jsme byly asi před dvěma týdnyma na urgentu s nejmladším, protože spadl obličejem na beton a urval si kus dásní a vyvalil přední horní zuby.. navíc se šokem zasekl a nemohl dýchat..
volala jsem děcké, kde jede zubní pohotovost, ale bylo to v pátek v podvečer a zubní pohotovost u nás jede až o víkendu, tak mi řekla, ať ho vzememe na dospělácký urgent aspoň na rtg, jestli si něco nezlomil..

manžel byl na pohotovosti asi 2x jednou měl něco hnusnýho spadlýho do oka a podruhé zlomenou nohu..

já jsem na pohotovosti v dospělosti se sebou ještě nebyla.
ikdyž trpím na těžké migrény, většinou to přes víkend, rozdýchám líp než v týdnu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.