| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děvče, většina matek se stará o své děti celkem samostatně, já třeba jsem se starala o 2 malé děti sama ikdyž manželovi nikdo neumíral, jen proto, že byl lenoch a s malými dětmi to neuměl....ne, že bych byla spokojená, ale nějak jsem se s tím poprala. Kdyby důvodem jeho nepéče a nepřítomnosti byl nemocný rodič, byla bych na něj pyšná.
Ale chápu, že každý je jiný, třeba zrovna ty jsi typ, co malé děti blbě zvládá a tu podporu moc potřeboval....nepochopila jsi, že tvůj manžel byl v jedné z nejtěžších životních situací a tvoje řešení ho připravilo i o rodinu, která "neumřela", takže další rána....dobře pro něj, že jsi sama odešla, co by bylo, kdyby byl nemocný on sám. Nad tím se zamysli...
Ale celkem ve tvém popisu obou rodin (i bývalého manželství), mám podezření, že očekáváš, že tvůj partner sám pochopí, co chceš a potřebuješ (nechceš mluvit o rozvodu, abys nedělala nátlak) - takhle to nefunguje, když něco chceš, nebo ti něco vadí, musíš to říct a s partnerem komunikovat - jak chování jeho dcery, tak jeho vztahy, to přece musíte probrat, když o tom nemluvíš, tak proč by to on řešil, myslí si, že ti to vyhovuje. Přece na něj nemusíš řvát, jen s promluvte, co bys chtěla a jak se cítíš a jak si předtsavuje budoucnost....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.