| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja teda chápem, že o Judášovi sa všeobecne vie, vie sa aj koľko zobral...ostáva mi ale záhadou čo táto otázka v teste z češtiny konkrétne sledovala a prečo ju tam autor zaradil.

Ak to vie "každý blbec" tak čo robí táto otázka v maturitnom teste? Na druhej strane to, že je niekto "každý blbec" a pozná Judáša ešte neznamená, že je schopný zvládnuť maturitu, podľa mňa je maturita o inom ako o tom čo vie "každý blbec". A ak maturant nie je ani ako "každý blbec" tak čo robí na maturitnej skúške?
Mne táto otázka, bez ohľadu na to kto ju má/nemá vedieť, príde úplne mimo maturitný rozsah a nemá žiadnu výpovednú hodnotu o tom ako študent zvládol učivo českého jazyka. ~d~ Aj keď by som pripustila, že ide o otázku z literatúry a ide o výber z povinného čítania, aj tak je mi záhadou prečo by sa v prípade tohto diela pýtali práve na toto.
A je mi záhadou prečo by na túto otázku mali odpovedať maturanti, ktorí sa 4 roky drvili pravopis, slovné druhy, stavbu vety, písali eseje a čítali kopec povinnej literatúry.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.