| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zzeno, neb to beru z historickeho pohledu. Vysvetlovala jsem to diteti v souvislosti s nasim letopoctem.
A to co ted zminujes, to je to, co tu celou dobu pisu. Ja si vzdycky myslela, ze vim hodne / o cele historii i v souvislosti s Jezisem, pak pribehu v bibli jsem taktez prelouskala/, dokazu diteti hodne vysvetlit, ale teprve pri nabozenstvi nasi male ted ve skole zjistuji, ze nevim vubec nic, nevim co je, ci co neni dulezite /jako clovek bez vyznani nemam vubec Ahnung o tom, co je pro vericiho dulezite/, co je v te bibli vic podstatne a co neni. Na to, aby to mohl clovek posoudit je jen jedine...precist bibli a vstoupit do cirkve. JA se na posledni pisemce desila, co uzna pani uciteelka za dulezite a co ne a co mela vlastne na mysli.
Takze kdyz chce mit nekdo povedomi o bibli, musi ji taky precist nebo se to ve skole aspon ucit. A pokud se to ve skole nekdo neuci, nemel by dostavat takoveto otazky. A teda zrovna bibli bych zaradila do nabozenstvi. Tam je na to zkoumani casu dost. /tento predmet by mel byt dobrovolny/
Hele, ja malou premlouvala, at tam nechodi. Me to zas tak dulezite pro zivot neprijde. Ja s tim ziju pomerne dobre. Me vseobecne znalosti mi staci. Chovam se myslim si slusne. Kvuli tomu nemusim behat do kostela ci louskat bibli. A uz vubec si nepripadam jak zlocinec, ze jsem do svych 17 let nevedela kdo je Jidase. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.