| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no limai..
mě syn tedy nepřestoupil.. ale je hodně nemocný - je v sekundě na gymplu a musím říct, že ho neustále někdo zkouší a známkuje z něčeho, na co chyběl a ještě ani neměl možnost si to dopsat.. jedeme v režii.. juchů ten a ten je ve škole.. musíme mu napráskat co nejvíc známek..
a navíc letos škola změnila převidal - je na víceletém gymnáziu.. a syn musel dělat doplňkovi ze dvou předmětů, přesto že v jednom z nich měl asi 40 námek za poleltí, ze všech předmětů měl dopsány všechny velké i menší písemky..

ateď nám vyhrozžují, že tak mírní nebudou..

synovi teď vychází 4 dvojky a jedna 2,78 a to proto, že ho takto vyzkoušela učitelka po dvou týchnech nemoci.. a dala mu napsta test, syn se ohradil, že na látku chyběl a ještě ji nemá ani dopsanou, ona mu sdělila, že to dá.. no dal to na 5 a 5 oboje váhy tři.. což v praxi zanemná, že se to počítá, jako kdyby dostal šest pětek...
odvázaná z toho nejsem.. ale posunula jsem laťku na známky dolů.. syn za to nemůže.. a za ty nervi mi to nestojí. no tak holt bude mít jednu trojku, na tom se svět nezboří.

u tvé dcerky bych pohonila přechozí školu, aby dodali klasifikaci a zkusila bych domluvit v nové.. to zkoušení postupně... nedovedu si teda přestavit, jak moc učiva jsou napřed..
syn mi chybí i třeba 5 týdnů v kuse.. a je to nášup.. ale dá se to, když se chce...

kolik je dceři? 12 v které je třídě? nejelpší by možná bylo, kdyby si to s učiteli domlouvala sama.. jak to prostě bude zvládat... se doučovat.. dát si přesné temríny.. a ač ty nechceš, aby u toho dcera seděla.. život prostě takovej je.. jsou dvě varianty, buď se smíříte s horšíma známkama, nebo to dcera prostě dožene i za cenu toho, že u toho bude prostě denně sedět.. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.