| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku,

ale vyžaduje někdo po nás, abychom si dříve, než si troufneme vyslovit nějaký názor, podrobně nastudovaly celou problematiku, která se ho týká?

Kdyby jo, to by tady zavládlo ticho....

Tak jakým právem bychom to chtěly po patnáctiletém mládenci? Jako že kdo je starej, tak má pravdu?

A ač nesouhlasím s formou, jak ten názor podal, tak se mi velmi nelíbí tvoje povýšenecké zlehčování typu "názorek" - to si můžeš dovolit teď, kdy jsi vůči tomu puberťákovi v převaze, ale jak by se ti líbilo, kdyby on převzal tento vzorec a takto (že jiný než moje názory, zejména názory někoho, kdo je slabší než já jsou blbý) a dal ti to podobně sežrat, až Ty budeš stará babča a on muž v plné síle?

"jenže neplatí, takže máme hrubou společnost.." - to je taky něco, co jsi střelila od boku možná víc než ten puberťák, má Ti to projít, protože jsi tzv. "starší a zkušená"?

Já si myslím, že názor "jseš mladej, tak drž hubu a krok., máš nárok maximálně pozdravit a šoupat nohama" k žádnýmu zjemnění společnosti nepovede, spíš bych dávala šanci tomu, že ten dospělák toho mladýho naučí VZÁJEMNĚ si projevovat respekt, tj. že ho bude vyžadovat, ale taky poskytovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.