| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tante,

tak teď mám dojem, že Ty máš dojem, že jsem nějak "nastražená" proti té učitelce a je nutný ji bránit, ale já jsem to tak vůbec nemyslela (a divím se, jak je vůbec možný to z toho, co jsem říkala, vyčíst, což nemyslím jako invektivu vůči Tobě, ale jako názornou ukázku toho, jak se v pochopení něčeho můžou minout i dva dospělí, relativně rozumně uvažující lidi, kteří nejsou pod žádným citovým tlakem ~;))

Já to přece vůbec nemyslela tak, že by ta učitelka dělala tím předvoláním do školy něco špatného. Myslela jsem to tak, že v ideálním případě

1) by to, že si učitelka pozve rodiče do školy, neměla ani jedna strana vnímat jako nějaké "bububu", ale jako signál "máme problém a potřebujeme ho vyřešit"

2) ani jedna strana by neměla mít pocit, že je obviňována a musí se bránit, to je kontraproduktivní, protože veškerá energie se spotřebuje na obranu a ne na řešení problému

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.